با کیش فلای‌ دامون رویای خلبانی و حس پرواز را تجربه کنید!

کیش فلای‌ دامون

با کیش فلای‌ دامون رویای خلبانی و حس پرواز را تجربه کنید!

تفریحات سفرکیش

کیش محدود به تفریحات دریایی و مراکز خرید بزرگ نیست؛ در هر نقطه به نقطه این جزیره رویایی مکانی برای تفریحی خاص و هیجان‌انگیز وجود دارد. کیش فلای‌ دامون، یکی از این تفریحات عجیب و جذاب است که هر گردشگری را به هیجان می‌آورد.

شغل رویایی شما در کودکی خلبانی بود؟ آیا همیشه در خواب و رویا، خودتان را در حال پرواز می‌بینید؟ هیچوقت نتوانستید این رویا و آرزو را عملی کنید؟ کودک باشید یا بزرگسال، تفاوتی ندارد؛ حالا که به کیش آمده‌اید این سرزمین شگفت‌انگیز مثل جزیره آرزو‌ها، شما را به رویایی که در سر دارید می‌رساند. با کیش فلای‌ دامون، شما به رویای همیشگی خود رسیده و بر فراز ابر‌ها خواهید بود.

بر فراز آسمان‌ها با کیش فلای‌ دامون

بسیاری از مسافرینی که به کیش سفر می‌کنند، از جاهای دیدنی و جاذبه‌هایی که این سرزمین رویایی دارد بی‌خبر هستند. شاید گمان کنید که نگین خلیج فارس، محدود به مراکز تفریحی دریایی و پاساژ‌های خرید بزرگ باشد؛ اما باید بگوییم که در هر نقطه از این جزیره، یک مرکز تفریحی خاص و شگفت انگیز برای شما وجود دارد.

یکی از جذاب‌ترین تفریحاتی که می‌توانید، با دوستانتان یا با اعضای خانواده در سرزمین آتش انجام دهید کیش فلای‌ دامون یا شبیه‌ساز پرواز است. پس اگر بعد از امتحان کردن تمام تفریحات دریایی مثل جت اسکی و تیوب سواری موزی، به دنبال تفریح جدید و مهیجی مثل پرواز بودید فلای دامون را امتحان کنید. در ادامه بیشتر به توضیح این تفریح هیجان انگیز و جالب می‌پردازیم.

شبیه ساز پرواز دامون کیش

تخصصی‌ترین سیستم شبیه سازی پرواز در کیش

کیش فلای‌ دامون، اولین مرکز تخصصی شبیه سازی پرواز در سطح کشور بوده و با بروز‌ترین تجهیزات دنیا طراحی شده است. منظور از شبیه ساز پرواز، ساختن محیط و موقعیتی مشابه پرواز برای خلبان در حال آموزش بوده تا ایشان، بدون آسیب و خسارت پرواز بر فراز آسمان‌ها را تجربه کند.

شبیه‌ساز‌های پرواز، مشابه کابین‌های خلبانی در هواپیما بوده و حس پرواز را برای متقاضی تداعی خواهد کرد. تمامی سوئیچ‌ها و دکمه‌های موجود در کابین شبیه‌ساز، عین نمونه واقعی بوده و توسط کارخانجات سازنده هواپیما تولید شده است. شبیه‌ساز پرواز حتی صدای موتور هواپیما، شرایط جوی و تکان خوردن در حین پرواز را هم شبیه‌سازی می‌کند.

پس می‌توان گفت که شبیه‌ساز پرواز وظیفه دارد، تجربه پرواز در هواپیما را به صورت واقعی و بسیار نزدیک در ماکت کابین، برای خلبان در حال آموزش شبیه‌سازی کند. شبیه‌ساز پرواز انواع مختلفی داشته و می‌توانند از یک بازی ویدیویی گرفته تا اندازه واقعی کاکپیت هواپیما وجود داشته باشند. با کمک شبیه‌ساز پرواز یک خلبان می‌تواند، هدایت هواپیما را بدون برخاستن از زمین در شرایط مختلف جوی و حتی با اشکالات فنی بر عهده بگیرد. تمامی خلبانان برای دریافت مجوز پرواز از سازمان هوایی، باید در دوره‌های آموزشی شبیه‌سازی پرواز شرکت کنند. پس اگر به پرواز و آسمان علاقه زیادی دارید، بعد از بالون سواری کیش لذت پرواز در سیستم شبیه‌سازی پرواز را امتحان کنید.

مرکز فلای دامون

از رویای شیرین کودکی تا تجربه خلبانی در کیش!

اگر شما هم در کودکی رویای پرواز و خلبان شدن را در ذهن داشتید، وقتش رسیده که با کیش فلای‌ دامون به این آرزو جامه عمل بپوشانید. شبیه‌ساز پرواز کیش، امکان انجام پرواز‌های تفریحی و حرفه‌ای را برای شما فراهم کرده است. البته قبل استفاده از شبیه‌ساز، به بازدیدکنندگان مشاوره و آموزش داده شده تا با به‌کارگیری نکات گفته شده، خلبان هواپیمای خود باشند. کیش فلای‌ دامون به عنوان اولین مرکز تخصصی شبیه‌سازی پرواز، 4 مدل شبیه‌سازی را با به‌کار‌گیری آخرین تکنولوژی روز به گردشگران ارائه می‌کند:

  1. شبیه‌سازی پرواز ایرباس 320
  2. شبیه سازی پرواز بویینگ 737
  3. شبیه‌سازی پرواز هواپیما دو موتوره
  4. شبیه سازی پرواز هواپیمای mooney

با نشستن در دستگاه شبیه‌ساز کیش، مثل یک خلبان واقعی پرواز ایرباس را تجربه کرده و رویای کودکی خود را تجربه خواهید کرد. حتی با انتخاب هواپیمای دو موتوره، در آسمان حرکات نمایشی اجرا خواهید کرد. با تجربه کردن پرواز در شبیه‌ساز و کنترل کردن یک هواپیما، دیگر ترسی از پرواز نداشته و حال و حس یک خلبان را خواهید داشت. با شبیه‌ساز کیش فلای‌ دامون، امکان اجرای حرکات نمایشی، چک کردن مانیتور و کنترل سرعت وجود دارد. فلای دامون یکی از بهترین تفریحات کیش برای کودکان محسوب شده و خاطره‌ای زیبا و جذاب برای آن‌ها از سفر می‌سازد.

شبیه ساز پرواز کیش

آدرس کیش فلای‌ دامون کجاست؟

اگر کنجکاو و اهل امتحان کردن تفریحات جدید هستید، کیش فلای‌ دامون برای شما بهترین گزینه خواهد بود. پس اگر زمانی با خانواده و دوستانتان پا به سرزمین آتش گذاشتید، سری هم کیش فلای‌ دامون بزنید. اولین مرکز تخصصی شبیه‌ساز‌های پروازی در سطح کشور، در طبقه اول مرکز خرید دامون کیش واقع شده است.

مرکز خرید دامون از بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین مراکز خرید جزیره بوده و علاوه‌بر شبیه‌ساز پرواز، دارای پیست اسکی و فودکورت هم است. ساعت کاری مرکز خرید دامون، از 9 صبح تا 13:30 و از 17 تا 23 است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیش فلای دامون، با شماره 07644459776 تماس بگیرید.

لذت خلبانی با مرکز تخصصی شبیه‌ساز پرواز در کشور

کیش فلای‌ دامون یا شبیه‌ساز پرواز کیش، از تفریحات هیجان‌انگیز و جدیدی بوده که بین جوانان طرفداران زیادی دارد. با این تفریح شما تجربه‌ای شگفت‌انگیز و خارق‌العاده از پرواز خواهید داشت. شما تا به حال از کیش فلای دامون بازدید کرده‌اید؟ چه خاطره‌ای از این مجموعه دارید؟ تجربه و خاطره خود را با ما و سایر مسافرین کیش در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

بهار علوی

من بهار علوی و دانشجوی کارشناسی ارشد پرستاری هستم. تفریحات آبی، تفریحات پرهیجان و سر زدن به شهربازی‌های مختلف جزو مهم ترین لیست علاقه‌مندی‌هام هستن که بخاطرشون به خیلی از شهرها سفر کردم و خاطرات خودمو با سایر علاقمندان به اشتراک میذارم.

برچسب ها :

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.